Замовити дзвінок
+38 (099) 106 73 00

Міжкімнатні двері з масиву

Міжкімнатні двері — це альфа і омега вашого особистого простору. Тільки в затишній кімнаті за зачиненими дверима ви можете максимально насолодитися тишею і комфортом.

Особливості дверей з масиву Двері з масиву мають дві відмінні характеристики:
1) клеєний масив;
2) дверне полотно виготовлене з цілісного матеріалу по всій ширині.

Дверне полотно, виготовлене з цілісного масиву, досить міцне, надійне і має красиву природну текстуру. Однак вони по вазі важчі за двері, які виготовлені з клеєного масиву тієї самої породи дерева.

Клеєний масив являє собою матеріал, що складається з різних брусків дерева, волокна яких у кожному шарі мають різне спрямування. Така технологія виготовлення дверного полотна забезпечує виробу підвищену щільність, міцність і захист від різних механічних впливів. Слід враховувати, що текстура клеєного масиву не така рівна і гармонійна, як цілісного масиву. Не так вже й просто підібрати бруски дерева одного кольору. Втім, це є однією з якісних характеристик натуральності — ви можете бути точно впевненими, що перед вами міжкімнатні двері, виготовлені з натурального матеріалу.

Для виробництва міжкімнатних дверей з масиву найбільш часто використовується масив дуба, сосни, ясена, бука, горіха, червоного дерева. Кожен матеріал має свої унікальні властивості. Тому міжкімнатні двері, виготовлені з масивів різних порід дерева, відрізняються один від одного за зовнішнім виглядом, технологією виробництва, тривалістю експлуатації та кінцевою вартістю. Втім, нам не обов'язково знати всі нюанси технологічного процесу. Як правило, споживач оцінює двері виключно за зовнішнім виглядом. Тому велике значення мають рекомендації та поради кваліфікованих консультантів. Вони надають необхідні відомості, які допомагають клієнтам зробити правильний вибір.

Досить запам'ятати тільки те, що двері з масиву різних порід дерева відрізняються по малюнку і текстурі.

Вартість дверей з масиву дерева, як правило, перевищує вартість інших видів міжкімнатних дверей. При дотриманні правил з експлуатації служать досить довго і надійно, а також зберігають свій колишній естетичний вигляд.

Контакти

Магазин-салон «ГРАНД»

м.Ковель

ТЦ «Аладін» 3-й корпус

вул. Сагайдачного, 10 в

тел.: +38 (099) 106-73-00

email: dverikovel@ukr.net