Замовити дзвінок
+38 (099) 106 73 00

Догляд за дверима

Рекомендації перед встановленням дверних блоків:

- При переміщенні, двері слід переносити, та ні в якому разі не перетягувати по землі.

- Якщо двері будуть встановлені під час будівництва будинку або у приміщенні в якому триває ремонт, слід переконатись, що всі матеріали просохли до нормального стану, оскільки підвищена вологість може пошкодити дверне полотно. Всередині приміщеня не повинно бути надмірної сухості та високої температури.

- Двері не повинні зберігатись поблизу опалювальної системи. Екстремальні коливання температур навколишнього середовища можуть спричинити появу тріщин і викривлення окремих елементів конструкції.

- Перед встановленням дверей, рекомендується хоча б на кілька днів внести їх в приміщення, де вони будуть встановлюватись, для їх акліматизації на місці.

Правильно встановлені міжкімнатні двері не вимагають особливого догляду в період експлуатації.

Схема чистки міжкімнатних дверей проста: спочатку необхідно видалити пил з поверхні дверей добре вижатою ганчіркою, потім повторити те ж саме тільки сухою ганчіркою, щоб зникла вся волога. Для надання блиску і новизни полотнам, слід використовувати засоби рекомендовані для догляду за шпонованими дверима (меблями). Деякі засоби мають антистатичну дію, що сприяє зменшенню осідання пилу на очищену поверхню.

Увага! При необхідності провести ремонтні роботи, які пов'язані зі штукатуркою, фарбуванням стін або з заміною підлоги, потрібно обгорнути полотно та коробку поліетиленовою плівкою, щоб запобігти подряпинам, попаданню пилу, шпаклівки, фарб на поверхню.

Контакти

Магазин-салон «ГРАНД»

м.Ковель

ТЦ «Аладін» 3-й корпус

вул. Сагайдачного, 10 в

тел.: +38 (099) 106-73-00

email: dverikovel@ukr.net