Замовити дзвінок
+38 (099) 106 73 00

Типи дверей та іх відмінності

На сьогоднішній день існує неймовірна кількість полотен, при виборі яких, дуже легко заплутатися.  Але лякатися не варто.  Кожен повинен визначити для себе, якими вони представляють свої двері. Добре підібрані полотна допоможуть підкреслити інтер’єр, створити затишну атмосферу у будинку чи квартирі. В цій справі саме головне - не поспішати.

 Основні категорії дверей:

-Двері повнотілі із сотовим наповненням;

 -Двері з четвертю і без неї;

 -Двері глухі і під скло;

 -Двері з фільонкою і гладкі;

     Двері повнотілі . Це двері, які всередині повністю заповнені матеріалом.  Заповнення може бути з дерева, ДСП чи МДФ.  Враховуючи те, що ДСП та МДФ досить важкий матеріал, для полегшення таких конструкцій може бути використано трубчасте ДСП, в якому рівномірно розташовані порожнини у вигляді каналів круглої форми.

     Двері з сотовимнаповненням. Вам, напевно, доводилося бачити бджолині соти з воску.  Точно такі ж соти, тільки з пресованого картону заповнюють порожнечу всередині.  Каркас полотна шириною до 10 см виготовляється, як правило, з дерева або МДФ.  Це дає можливість вставити замок з однієї вертикальної сторони і закріпити петлі - з іншої. Соти - ідеальний заповнювач з точки зору легкості та ціни.  Такі двері називаються ще полегшеними.  До речі, технологія виробництва таких дверей прийшла до нас давно.  У середині 90-х років це були так звані «канадські» двері.

     Двері з четвертю і без неї. Існує ще й таке поняття, як четверть.  На торцях дверного полотна вибрано три четверті його товщини. Таким чином, в закритому стані, двері не мають видимих щілин між коробкою та дверним полотном.  Відповідно у дверей без четверті немає такої особливості. Вибрану четверть на полотні називають,  ,,французькою четвертю’’, двері з прямими торцями –  ,,російською четвертю’’.

     Двері глухі і під склоНазва категорії дверей говорить сама за себе.  Двері під скло і зі склом по ГОСТ - ПО (полотно осклене), глухі - ПГ (полтно глухе). Є полотна з фабрично вмонтованим склом, які не підлягають заміні в домашніх умовах, а є з пазом у верхньому торці, що дає можливість підібрати будь-яке скло або замінити старе.

     Двері з фільонкою.Це полотна, в яких з обох сторін є певні прямолінійні або заокруглені заглиблення, заповнені вставкою з ДСП або МДФ . Фільонки можуть бути плоскими і опуклими.  Ще є варіант, коли на плоскому полотні зроблене фрезерування, що імітує фільонку, такі двері -  фрезеровані.  Двері з фільонкою можуть бути: під скло або глухими.

     Двері гладкі. Пряма протилежність полотнам з фільонкою. Такі двері мають абсолютно гладку поверхню. 

Контакти

Магазин-салон «ГРАНД»

м.Ковель

ТЦ «Аладін» 3-й корпус

вул. Сагайдачного, 10 в

тел.: +38 (099) 106-73-00

email: dverikovel@ukr.net